Ben

Estetik açıdan sizi rahatsız eden benlerinizden ameliyatsız yöntemlerle birkaç dakika içerisinde kurtulabilirsiniz.

Ben Tedavisi

Ben tedavisi

Benler doğuştan olan ya da sonradan ortaya çıkabilen ve estetik kaygıya neden olan cilt lezyonlarıdır. Estetik kaygıya neden olan tüm benler ameliyatsız yöntemlerle tedavi edilebilmektedir. Ameliyatsız ben tedavisinde kullanılan yöntemler...

Devamını Oku

Ben Aldırma Hakkında Merak edilenler

En İyi Ben Aldırma Yöntemi Hangisidir?

En iyi ben aldırma yöntemi kişinin beninin yapısına en uygun olan yöntemdir. Bu nedenle en iyi yöntem şudur diye bir cevap verilmesi doğru değildir. Tedavi yönteminin belirlenmesi için benin yapısının incelenmesi gerekmektedir.

Ben Aldırdıktan Sonra İz Kalır Mı?

Ben tedavisi sonrasında iz kalıp kalmayacağı benin uygun yöntemle alınıp alınmadığı ve doktor tecrübesi ile alakalıdır. Eğer benler uygun yöntemle ve tecrübeli bir doktor tarafından alınırsa ya hiç iz kalmaz ya da ancak konuşma mesafesinden belli olacak hafif bir iz kalır. İz kalmaz garantisi verilmesi gerçeklikten uzak bir yaklaşımdır.

Ben Aldırmak Kansere Neden Olur Mu?

Halk arasında ben aldırmanın kansere neden olduğu düşünülmektedir. Oysa bilimsel olarak böyle bir bilgi doğru değildir. Bilakis benin alınması olası kanserleşme riskini de ortadan kaldırmaktadır.

Ben Aldırma da Kullanılan Yöntemler Nelerdir?

İDEA şubelerinde dünyada güncel olarak uygulanan bütün ben alma yöntemleri kullanılmaktadır. Kliniklerimizde kullanılan yöntemler; lazer, radyo frekans, plazma, elektro koterdir.