Kaş ekimi fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir. Bu faktörler arasında, klinik veya cerrahın deneyimi, kullanılan teknik, işlem yapılacak kaş bölgesinin büyüklüğü ve kaşların ne kadar yoğunluk ve şekilde olmasını istediğiniz gibi çeşitli etkenler bulunur.

Araştırma yaparken asıl dikkat etmeniz gereken husus, ücretten çok hizmet alacağınız kişinin bu alanda uzmanlığıdır. Aksi halde paranızla mağdur olma riskiniz ortaya çıkabilir.

En iyi Kaş Ekimi Yapan Dotkor Kim?

Bu soruya isim olarak yanıt vermek doğru olmaz. İşini severek yapan herkes iyidir. Peki, bu alanda en deneyimli kim diye soracak olursanız, Op. Dr. Atilla Kaya denilebilir, çünkü Türkiye’de FUE yöntemi ile kaş ekimi işlemini ilk defa gerçekleştirenve uygulamanın yaygınlaşmasını sağlayan hekimdir.

Kaş Ekimi Fiyatları Ne Kadar?

Bu sorunun yanıtı her klinik ya da uzmana göre farklı olabilir. IDEA Estetik olarak uygulamalarımızda bazı kurallarımız bulunmaktadır.

Örnek olarak; kaş ekimi işleminde minimum 300 kök gerektiğini belirtiyoruz. Küçük çaplı yara izlerinin kapatılmasında vs. bu kural devre dışı kalabilir.

Ücretlendirme kıl kökü ile hesaplanmaktadır. Yara izi işleminin kapatılmasında 50 kök kullanıldıysa, hastamız sadece 50 kök ücretini öder. Kaşları tamamen dökülen bir durumda ise 300 ile 600 kök kullanmak gerekebilir, bu durumda hastamız ekilen kök kadar ücret öder.

Ücret bilgisini öğrenmek için sizinle ilgili bilgilere ihtiyacımız olabilir. Örneğin, kaşlarınızı görerek ne kadar gerekebileceği hakkında size fikir verebiliriz. Bunun için WhatsApp üzerinden bize ulaşabilir ve kaşlarınızın resmini atabilirsiniz.

Fiyat Bilgisi İçin Tıklayın

Kaş Ekimi Nasıl Yapılır?

Bu yazımız da sadece ücretlendirme hakkında bilgilere yer verildi. Kaş ekimi nasıl yapılır, kimler için uygundur, nelere dikkat etmeli gibi soruların cevabı için “Kaş ekimi” sayfamızı mutlaka ziyaret etmelisiniz. https://www.ideaestetik.com/kas-ekimi/