İdea Estetik Merkezlerimizde Muayenelerimiz ücretsizdir. Tüm uygulamalarımız uzman doktorlar tarafından bizzat gerçekleştirilmektedir.

Tedavi ücretleri hakkında bilgi almak için whatsapp hattımıza görsel yollayarak ortalama ücret öğrenebilirsiniz. Whatsapp hattımıza görsel yollamak için tıklayabilirsiniz.

Medikal Estetik Tedavi Ücretleri


Estetik Varis Tedavi Ücretleri

Varis tedavi ücretleri varislerin yaygınlığına ve ilerleme derecesine göre değişmektedir. Net bir tedavi ücreti verilebilmesi için doktor muayenesi ve doppler çekimi gereklidir.

Varis muayenelerimiz ücretsizdir. Tedavi ücretini öğrenmek için ücretsiz muayene randevusu alabilir, ya da size uygun şubemizin whatsapp hattına varisli alanların görüntüsünü iletebilirsiniz.

Kliniklerimizde genişliği 0.1 mm-25 mm arasındaki tüm varisleri (uzunluğu ve yaygınlığı ne kadar olursa olsun) yeni nesil ameliyatsız yöntemler lazer, mikro skleroterapi,  radyofrekans, likit skleroterapi, köpük tedavisiyle ayaktan veya çağdaş ameliyatlar olan EVLA, EVRFA, yapıştırma yöntemleri ile tedavi ediyoruz.

Hangi yöntemin kullanılacağı ve tedavinin kaç seans süreceği varis yoğunluğuna ve ilerleme derecesine göre belirlenmektedir. Ödeyeceğiniz ücret seans ücreti değil toplam tedavi ücretidir.

Seanslar yaklaşık olarak 10-20 dakika sürer. Seans sonrasında aynı gün iş hayatınıza ve sosyal hayatınıza dönebilirsiniz.

Varis tedavileri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Estetik Ben Tedavi Ücretleri

Ücret benin yapısına, konumuna ve büyüklüğüne göre belirlenmektedir. Ben tedavi ücretleri 600 TL den başlamaktadır. . SGK sı olmayanlar için 1200 TL den başlayarak ücretlendirilmektedir. Ben tedavisinde muayene ücretsizdir. Ödene ücret hem muayeneyi hem de tedavi ücretini kapsamaktadır.

Ben muayenelerimiz ücretsizdir. Dilerseniz ücretsiz muayene randevusu olarak ücret öğrenebilir ya da benlerinizin görsellerini whatsapp hattımıza göndererek ortalama ücret öğrenebilirsiniz.

Ücretler beni tümüyle yok edecek şekilde tedaviyi kapsamaktadır yani birden fazla seans gerekmesi halinde ek seanslardan ücret alınmamaktadır. Ücretler her şey dahil olup ayrıca muayene ve ek uygulamalar için ücret alınmaz.

Tüm İDEA şubelerinde ben tedavisinde dünyada kullanılan tüm teknolojiler kullanılmaktadır. Ben tedavisinde kullanılan yöntemler şunlardır; lazer, radyo frekans, plazma veya elektrokoterle buharlaştırma yöntemidir.

Ben tedavisinden sonra iz kalmaması için en önemli husus benin yapısına uygun yöntemle alınmasıdır. Bu sayede tedavi sonrasında ya hiç iz kalmaz ya da ancak konuşma mesafesinden belli olacak hafif bir iz kalır.

Ben tedavileri ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Estetik Siğil Tedavi Ücretleri

Yüz ve vücuttaki siğillerin tedavi ücreti 600 TL den başlamaktadır. Muayene için ekstra ücret alınmaz. Ödenen ücret muayene ve tedavi ücretini kapsamaktadır.

Siğil muayenelerimiz ücretsizdir. Dilerseniz ücretsiz muayene randevusu olarak ücret öğrenebilir ya da siğillerinizin görsellerini whatsapp hattımıza göndererek ortalama ücret öğrenebilirsiniz.

Siğil tedavisinde radyo frekans yöntemi kullanılmaktadır. Tedavi siğillerin tamamı yok edilecek şekilde uygulanmaktadır. Ek seans gerekmesi halinde ikinci bir ücret talep edilmemektedir.

Siğil tedavileri ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Estetik Hemanjiom Tedavi Ücretleri

Hemanjiom tedavi ücretleri lezyonun büyüklüğüne, konumuna ve ilerleme derecesine göre değişmektedir. Hemanjiom muayenesi ücretsizdir. Ücretsiz muayene randevusu oluşturarak fiyat bilgisi alabilir veya whatsapp hattımıza görsel yollayarak bilgi alabilirsiniz.

Hemanjiom tedavisi ameliyatsız yöntemler olan köpük tedavisi ve radyo frekans tedavisi ile yapılmaktadır. Hangi yöntemin kullanılacağı net olarak tespit edilebilmesi için tomografi, MR, anjiografi gibi tetkiklerle birlikte değerlendirmesi gerekir.

Hemanjiom tedavisi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Estetik Nasır Tedavi Ücretleri

Nasır muayenelerimiz ücretsizdir. Nasır tedavisinde ücret 2500 TL den başlamaktadır.

Nasır tedavisinde öncelik ameliyatsız tedavi olan radyo frekans tedavisidir. Ancak hastanın talebine ve nasırının türüne göre gerekli durumlarda lokal anestezi uygulanarak ameliyat yöntemi tercih edilmektedir.

Nasır tedavisi yüzeysel değil, nasır kökünün (nidusun) çıkarıldığı kalıcı bir tedavidir.

Nasır tedavisi ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Estetik Yağ Bezesi Tedavisi

Lipom (yağ bezesi) ve yağ kisti muayenelerimiz ücretsizdir. Lipom ve yağ kisti tedavisinde ücret 2 cm ye kadar olan ilk lezyon 2500 TL eklenen her lezyon için 1250 TL den başlamaktadır.

Tedavi mikro cerrahi yöntemle yapılır. Bu sayede minimal kesi açılır ve kalan iz minimaldir. Böylece tedavi sonrasında estetik kaygıya neden olacak bir iz kalmaz.

Çok büyük beze ve lipomların ücreti muayene ile belirlenmektedir.

Yağ bezesi tedavisi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Estetik Tırnak Batması Tedavisi

Tırnak batması muayenelerimiz ücretsizdir. Tedavi ücreti tek parmak bir tarafında varsa 2500 TL den başlayarak ücretlendirilmektedir. Çift taraflı ve ilerlemiş tırnak batması tedavisinde ücret muayene ile belirlenmektedir.

Tırnak batması tedavisini bölgesel uyuşturmayla yani sadece parmağın bir kısmını uyuşturarak yapılmaktadır. Tedavi tekrar tırnak batmasını engelleyecek yöntemle yapılır. Tedavi işlemi 15 – 20 dakika sürer, işlemden sonra işinize dönmenizde tıbbi anlamda sakınca yoktur. İşlemden birkaç saat sonra başlayıp birkaç gün devam eden kabul edilebilir düzeyde ağrı için ağrı kesici öneriyoruz.

Tırnak batması ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Estetik Milia Tedavisi

Milia’yı içindeki yağı ve kapsülünü eriten teknoloji ile tedavi ediyoruz. Tedavi ücreti milianın büyüklüğü ve sayısına göre değişmektedir. Net ücret verilmesi için muayene gereklidir. Ortalama ücret ve ön bilgi için whatsapp hattımıza görsel yollayabilirsiniz. Çok sayıda olduğunda toplu indirim yapılabilmektedir. Tedavi sonrası iyileşme tamamlandığında fark edilir düzeyde iz kalmaz.

Estetik Ksantelazma Tedavisi

Göz kapağında yağ birikintisidir, keserek almak deformasyon ve ize sebep olabildiği için radyo frekans ile alıyoruz. İşlem ksantelazma’nın yaygınlığına bağlı olarak 5-30 dakika sürüyor. Ücret ksantelazma’nın bulunduğu yer ve büyüklüğüne göre 2500 TL den başlayarak ücretlendirilmektedir.

Yağ dokusu eritilirken oluşan doku kaybının tam düzelmesi 5 gün – 2 hafta arasında değişmektedir.

Verilen ücretler SGK sı olan hastalar için geçerlidir. SGK sı olmayanlar verilen ücretlerin 2 katını öderler.