Estetik Fiyatlarını Gördünüz mü?

İdea Estetik Şubelerinde SGK’sı olanlar için %50 indirim uygulanmaktadır. Muayenelerimiz ücretsizdir.

Tedavi ücretleri hakkında bilgi almak için whatsapp hattımıza görsel yollarak ücret öğrenebilirsiniz. Whatsapp hattımıza görsel yollamak için tıklayabilirsiniz.

Medikal Estetik Tedavi Ücretleri


Estetik Varis Tedavi Ücretleri

Varis tedavi ücretleri varislerin yaygınlığına ve ilerleme derecesine göre 1000 – 5000 TL aralığında değişmektedir. Ödediğiniz bu ücret karşılığında 1 yıl boyunca ücretsiz takip edilirsiniz.

Varis muayenelerimiz ücretsizdir. Tedavi ücretini öğrenmek için ücretsiz muayene randevusu alabilir, ya da size uygun şubemizin whatsapp hattına varisli alanların görüntüsünü iletebilirsiniz.

Kliniklerimizde genişliği 0.1 mm-25 mm arasındaki tüm varisleri (uzunluğu ve yaygınlığı ne kadar olursa olsun) yeni nesil ameliyatsız yöntemler lazer, mikro skleroterapi,  radyofrekans, likit skleroterapi, köpük tedavisiyle ayaktan veya çağdaş ameliyatlar olan EVLA, EVRFA, yapıştırma yöntemleri ile tedavi ediyoruz.

Hangi yöntemin kullanılacağı ve tedavinin kaç seans süreceği varis yoğunluğuna ve ilerleme derecesine göre belirlenmektedir. Ödeyeceğiniz ücret seans ücreti değil toplam tedavi ücretidir.

Seanslar yaklaşık olarak 10-20 dakika sürer. Seans sonrasında aynı gün iş hayatınıza ve sosyal hayatınıza dönebilirsiniz.

Varis tedavileri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Estetik Ben Tedavi Ücretleri

Ücret benin yapısına, konumuna ve büyüklüğüne göre belirlenmektedir. 5 mm kadar olan benlerde ilk ben 500 TL takip eden her ben ise 250 TL den başlayarak ücretlendirilmektedir. SGK sı olmayanlar için ilk ben 1000 TL takip eden benler 500 TL den başlayarak ücretlendirilmektedir. Ben tedavisinde muayene ücretsizdir. Ödenen 500 TL hem muayeneyi hem de tedavi ücretini kapsamaktadır.

5mm den büyük ve göz, kirpik içi gibi bölgelerde olan benlerin tedavisi muayene ya da fotoğraf gönderme yolu ile belirlenmektedir.

Ücretler beni tümüyle yok edecek şekilde tedaviyi kapsamaktadır yani birden fazla seans gerekmesi halinde ek seanslardan ücret alınmamaktadır. Ücretler her şey dahil olup ayrıca muayene ve ek uygulamalar için ücret alınmaz.

Tüm İDEA şubelerinde ben tedavisinde dünyada kullanılan tüm teknolojiler kullanılmaktadır. Ben tedavisinde kullanılan yöntemler şunlardır; lazer, radyo frekans, plazma veya elektrokoterle buharlaştırma yöntemidir.

Ben tedavisinden sonra iz kalmaması için en önemli husus benin yapısına uygun yöntemle alınmasıdır. Bu sayede tedavi sonrasında ya hiç iz kalmaz ya da ancak konuşma mesafesinden belli olacak hafif bir iz kalır.

Ben tedavileri ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Estetik Siğil Tedavi Ücretleri

Yüz ve vücuttaki siğillerin tedavi ücreti 5mm e kadar olan siğillerde ilk siğil 500 TL eklenen her siğil 250 TL den başlamaktadır. Muayene için ekstra ücret alınmaz. Ödenen ücret muayene ve tedavi ücretini kapsamaktadır.

5 mm den büyük ve kirpik, burun, dudak gibi tedavisi özellik arz eden bölgedeki her boyuttaki siğilleri muayeneyle büyüklüğüne göre ücretlendirilmektedir.

Siğil tedavisinde radyo frekans yöntemi kullanılmaktadır. Tedavi siğillerin tamamı yok edilecek şekilde uygulanmaktadır. Ek seans gerekmesi halinde ikinci bir ücret talep edilmemektedir.

Siğil tedavileri ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Estetik Hemanjiom Tedavi Ücretleri

Hemanjiom tedavi ücretleri 1000-20.000 TL arasında değişmektedir. Ücret hemanjiomun derinliğine, boyuna ve konumuna göre belirlenmektedir. Hemanjiom muayenesi ücretsizdir.

Hemanjiom tedavisi ameliyatsız yöntemler olan köpük tedavisi ve radyo frekans tedavisi ile yapılmaktadır. Hangi yöntemin kullanılacağı net olarak tespit edilebilmesi için tomografi, MR, anjiografi gibi tetkiklerle birlikte değerlendirmesi gerekir.

Hemanjiom tedavisi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Estetik Nasır Tedavi Ücretleri

Nasır muayenelerimiz ücretsizdir. Nasır tedavisinde ücret 1 cm e kadar olan nasırlarda ilk nasır 1200 eklenen her nasır 600 TL den başlamaktadır.

Nasır tedavisinde öncelik ameliyatsız tedavi olan radyo frekans tedavisidir. Ancak hastanın talebine ve nasırının türüne göre gerekli durumlarda lokal anestezi uygulanarak ameliyat yöntemi tercih edilmektedir.

Nasır tedavisi yüzeysel değil, nasır kökünün (nidusun) çıkarıldığı kalıcı bir tedavidir.

Nasır tedavisi ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Estetik Yağ Bezesi Tedavisi

Lipom (yağ bezesi) ve yağ kisti muayenelerimiz ücretsizdir. Lipom ve yağ kisti tedavisinde ücret 2 cm ye kadar olan ilk lezyon 1000 TL eklenen her lezyon için 500 TL den başlamaktadır.

Tedavi mikro cerrahi yöntemle yapılır. Bu sayede minimal kesi açılır ve kalan iz minimaldir. Böylece tedavi sonrasında estetik kaygıya neden olacak bir iz kalmaz.

Çok büyük beze ve lipomların ücreti muayene ile belirlenmektedir.

Yağ bezesi tedavisi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Estetik Tırnak Batması Tedavisi

Tırnak batması muayenelerimiz ücretsizdir. Tedavi ücreti tek parmak bir tarafında varsa 1000 TL tek parmak iki taraflı batık varsa 1500 TL her iki parmakta batık varsa 2000 TL den başlayarak ücretlendirilmektedir.

Tırnak batması tedavisini bölgesel uyuşturmayla yani sadece parmağın bir kısmını uyuşturarak yapılmaktadır. Tedavi tekrar tırnak batmasını engelleyecek yöntemle yapılır. Tedavi işlemi 15 – 20 dakika sürer, işlemden sonra işinize dönmenizde tıbbi anlamda sakınca yoktur. İşlemden birkaç saat sonra başlayıp birkaç gün devam eden kabul edilebilir düzeyde ağrı için ağrı kesici öneriyoruz.

Tırnak batması ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Estetik Milia Tedavisi

Milia’yı içindeki yağı ve kapsülünü eriten teknoloji ile tedavi ediyoruz. Tedavi ücreti milianın büyüklüğü ve sayısına göre değişmektedir. Milia’nın büyüklüğüne göre her birinin tedavi ücreti 30-50 TL dir. Çok sayıda olduğunda toplu indirim yapılabilmektedir. Tedavi sonrası iyileşme tamamlandığında fark edilir düzeyde iz kalmaz.

Estetik Ksantelazma Tedavisi

Göz kapağında yağ birikintisidir, keserek almak deformasyon ve ize sebep olabildiği için radyo frekans ile alıyoruz. İşlem ksantelazma’nın yaygınlığına bağlı olarak 5-30 dakika sürüyor. Ücret ksantelazma’nın bulunduğu yer ve büyüklüğüne göre 500 TL ile 2500 TL arasında değişmektedir.

Yağ dokusu eritilirken oluşan doku kaybının tam düzelmesi 5 gün – 2 hafta arasında değişmektedir.

Kaş Ekimi Ücretleri

Kaş ekiminde muayenelerimiz ücretsizdir. Kaş ekiminde 5000 TL açılış ücreti bulunmaktadır. Bu ücrete dahil 300 kıl kökü ekimi yapılmaktadır. Artı her kök için 10 TL ücret talep edilir.

Kaş ekimi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Sakal Ekimi Ücretleri

Sakal ekiminde muayenelerimiz ücretsizdir. Kaş ekiminde 5000 TL açılış ücreti bulunmaktadır. Bu ücrete dahil 500 kıl kökü ekimi yapılmaktadır. Artı her kök için 10 TL ücret talep edilir.

Sakal ekimi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Bıyık Ekimi Ücretleri

Bıyık ekiminde muayenelerimiz ücretsizdir. Kaş ekiminde 5000 TL açılış ücreti bulunmaktadır. Bu ücrete dahil 500 kıl kökü ekimi yapılmaktadır. Artı her kök için 10 TL ücret talep edilir.

Bıyık ekimi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Verilen ücretler SGK sı olan hastalar için geçerlidir. SGK sı olmayanlar verilen ücretlerin 2 katını öderler.